KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051213
nr 1305 1213
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Stockholms Stadshus. Signerad, 2004. Olja på duk, 156x100cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:38:53
5.000 kr
5.400 kr
5.400 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
6.000 kr
6.000 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega